Filtruj według

Meble
więcej... mniej
Cena
69 989
Producenci
Filter
Meble Drop ML System - cena | Sklep internetowy Jumeble

Meble Drop

Podkategorie

Meble Drop idealne dla pokoju nastolatka

Kolekcja mebli Drop jest doceniana przez młodzież i miłośników nowoczesnych nurtów aranżacyjnych. Design jej poszczególnych elementów został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami wzornictwa. Różnorodność detali i brył elementów systemu DROP pozwala na wyposażenie wnętrz o różnych uwarunkowaniach przestrzennych. Ich design doskonale zaprezentuje się zarówno w mniejszych, jak i większych rozmiarach pokoju.

Geometria systemu mebli Drop

Geometrycznego wyrazu ulubionej kolekcji meblowej nastolatków nadają ich prostokątne uchwyty oraz charakterystyczne półki w kształcie kwadratu. Dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Umożliwiają tworzenie spersonalizowanych kompozycji naściennych. Półki Drop na ścianie można zamontować w linii poziomej lub ukośnej. Co więcej, można także łączyć ich kolory lub postawić na jednolitość w tym zakresie.

Jak zaprojektować salon w oparciu o strategię 60:30:10?

Jedną z podstawowych zasad tworzenia jakiegokolwiek projektu wnętrza jest zachowanie jego kolorystycznych proporcji. Zabiegiem pomocniczym w tym zakresie jest przypisanie kolorów poszczególnym częściom składowym całości, ujętych w jednostce procentowej. Dla pokoju wyposażonego w kolekcję mebli Drop zestawienie kolorystyczne mogłoby się kształtować następująco:

  • 60% - kolorem przewodnim pokoju z meblami Drop mógłby być odcień szarości. Jasna prezencja mebli świetnie będzie się prezentować na jego tle. Ponadto ich design zawiera w sobie dekory, które mogłyby stanowić o ich estetycznej kompozycji.
  • 30% - takiej wielkości obszar pokoju dziewczęcego lub chłopięcego mógłby zostać poświęcony na kolor nadający wnętrzu konkretnego charakteru. Na prezentacji przykładowego zastosowanie mebli Drop jest nim kolor przypominający dojrzałą gruszkę.
  • 10% - tę część kolorystyki pokoju można przeznaczyć na jej względy dekoracyjne. W przypadku pokoju szarego świetnie spiszą się w tym zadaniu elementy koloru białego, które rozjaśnią pokój, nie zakłócając jednocześnie jego estetyki i harmonii. Tak zagospodarowanej przestrzeni pokoju nie zaburzą także dodatki takie jak chromowana lampka biurkowa czy obraz w czarnej oprawie. Zestawienie wszystkich elementów da efekt, którym bez zawahania pochwaliłby się profesjonalny aranżer wnętrz.

Łóżko w ramach kolekcji mebli Drop

Kolekcja Drop charakteryzuje się obecnością funkcjonalnego łóżka w swoim zestawie. Jego konstrukcja zawiera w sobie dwie komory, które można przeznaczyć na chowanie pościeli lub innych przedmiotów według uznania. Dodatkowe miejsce na przechowywanie rzeczy w łóżku to sposób na estetyczne utrzymanie ergonomii zagospodarowania powierzchni pokoju. Jedna szuflada łóżka jest w kolorze białym, druga - szarym. To dodatkowo podkreśla symetryczność i geometrię pokojów wyposażonych w meble Drop. Pragniemy podkreślić, że kolekcja mebli drop jest godna zainteresowania nie tylko ze względu na swój wyrafinowany design i wysoką jakość, ale także konkurencyjną cenę rynkową.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć