Filtruj według

Meble
więcej... mniej
Cena
151 1615
Producenci
Czas oczekiwania
10 dni 10 dni
Filter
Meble Merida - ceny | Sklep internetowy online Jumeble

Meble Merida

Podkategorie

Meble Merida

Uniwersalność zastosowania niezwykle urokliwych mebli Merida nie jest równoważna z nudą i brakiem wyrazu. Z ich wykorzystaniem możliwe jest bowiem wykreowanie aranżacji pokojów młodzieżowych, którymi nie powstydziłby się pochwalić sam słynny Pinterest. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z elementami meblowymi Merida!

Meble Merida - sklep internetowy

Urokliwe meble Merida to idealny punkt wyjściowy dla kreacji pokojów dziecięcych lub dziewczęcych. Większość klientów niemogąca zdecydować się na konkretną kolekcję mebli, wybierała właśnie niniejszy faworyt sklepowy. Uwielbiamy je za ich uniwersalizm oraz łatwość w dopasowaniu do każdego rodzaju i elementu pomieszczenia. Biel mebli świetnie prezentuje się w zestawieniu z efektowną fototapetą oraz odważną kolorystyką ścian.

Meble Merida są wprost stworzone dla pokoików dziewczęcych

Meble Merida są wprost stworzone dla pokoików dziewczęcych. Ich obecność utrzyma estetykę wnętrza na wysokim poziomie nawet z udziałem dużej ilości zabawek i dekoracji dziecięcych. Meble Merida cechuje:

  • Uniwersalność - niniejsza cecha kolekcji Merida nawiązuje do szerokich możliwości w zakresie zastosowania jej elementów meblowych z dwóch względów. Po pierwsze, meble Merida świetnie wpasowują się w większość rodzajów pomieszczeń i ich stylów aranżacyjnych. Po drugie, ich obecność nie utrudnia wszelkich modyfikacji projektowych pokoju w czasie późniejszym.
  • Wysoka jakość - podobnie jak w przypadku pozostałych kolekcji meblowych w asortymencie sklepu Jumeble, kolekcja Merida została stworzona z dbałością o najmniejszy szczegół. Solidność elementów meblowych tej kolekcji zapewni trwałość i wydłużoną żywotność użytkowania.
  • Design - nie ulega wątpliwości, że wygląd mebli Merida jest absolutnym odzwierciedleniem podstawowych nurtów aranżacyjnych ostatniej dekady. Co więcej, nie wydaje się, by w najbliższym czasie ta tendencja miała ulec zmianie.

Meble Merida - nawiązanie do stylu marinistycznego

Nazwa mebli Merida jest pośrednim nawiązaniem do wnętrz w stylu marynistycznym. Ich delikatna prezencja jest idealna dla tworzenia projektów z charakterem. Uzupełnieniem pomieszczenia wyposażonego w kolekcję mebli Merida mogą stanowić dodatki podkreślające nadmorski klimat wnętrza.

Jak można dodatkowo wzbogacić pokój wyposażony w kolekcję mebli Merida?

  • Ściana z motywem - jedna ściana pokoju dziecięcego może zostać poświęcona na przedstawienie motywu przewodniego aranżacji wnętrza. Może zostać ozdobiona błękitnym niebem, kosmosem, przyrodą lub postaciami z bajek.
  • Hamak lub huśtawka wisząca - jeśli warunki architektoniczne na to pozwalają, w pokoju dziecka warto zamontować hamak lub huśtawkę. Tego typu elementy mogą stanowić świetną dekorację i miejsce wypoczynku jednocześnie.
  • Namiot tipi - kreatywne miejsce do spędzania czasu wolnego dla dzieci w wieku niemowlęcym lub wczesnoszkolnym.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć