Filtruj według

Meble
więcej... mniej
Cena
141 699
Producenci
Czas oczekiwania
10 dni 10 dni
Filter
Meble Trass - ceny - Komody, witryny - Sklep internetowy Jumeble

Meble Trass

Podkategorie

Meble Trass

Kolekcja Trass należy do grupy mebli salonowych charakteryzujących się wyczuwalną dozą surowości. Cechę tę zawdzięcza ekstrawaganckiemu połączeniu dębu szlachetnego z dębem czarnym. Meble Trass są wprost stworzone dla osób ceniących sobie solidne wykończenie kreacji salonowej. Stanowią one także pewny przepis na kreację dostojnej atmosfery wnętrza.

Styl salonu z wykorzystaniem mebli Trass

Meble Trass umożliwiają zaprojektowanie salonu o charakterystycznej głębi. Wyjątkową cechą tej kolekcji jest także fakt, że mimo swojej pozornie prostej i przewidywalnej konstrukcji intrygują i wzbudzają podziw nie tylko samych domowników, ale także profesjonalistów branży meblowej. Ich projekt stanowi ukłon w stronę tradycyjnych oraz nowoczesnych modeli meblowych jednocześnie. To determinuje możliwość dogodnych alternatyw względem wykańczania swojej wymarzonej aranżacji salonowej.

Komody kolekcji Trass

Na szczególną uwagę kolekcji meblowej Trass zasługują jej dwa modele komodowe. Bez nich żadna kreacja salonowa właściwie nie miałaby racji bytu. Do wyboru są dwa modele konstrukcyjne w ich zakresie: Komoda Trass Track 231 - większa wersja swojego siostrzanego odpowiednika. Zawiera dwie szafki boczne oraz rząd czterech szuflad. Tradycyjny i uniwersalny układ komody pomieści odzież, dokumenty i inne przedmioty codziennego użytku. Komoda Trass Track 221 - pozbawiona jest środkowego rzędu szuflad. Jej drobniejsza konstrukcja warunkuje jej dogodne zastosowanie w salonach o mniejszej powierzchni.

Jak stworzyć salon z udziałem mebli Trass?

Bezpieczną strategią aranżowania salonu z udziałem mebli Trass jest ich lokacja na jasnym tle podłogi oraz ścian. W przeciwnym wypadku pomieszczenia ograniczone przestrzennie można narazić na dodatkowe przytłoczenie. Świetnym zestawieniem kolorystycznym dla Mebli Trass są złamane biele, piaskowe beże, subtelne szarości oraz pozostałe barwy o delikatnym poziomie nasycenia.

Idealne dodatki dla salonu z duszą

Dostojność i elegancję salonu wyposażonego w meble o ciemnym odcieniu dębu szlachetnego mogą podkreślić takie zabiegi jak:

  • Gustowne i eleganckie podświetlenie obrazów.
  • Obecność pamiątek i przedmiotów z różnych zakątków Polski, Europy lub Świata.
  • Domowa biblioteczka z książkami w pięknej oprawie.
  • Gramofon.

Eleganckie wnętrza mieszkań z meblami Trass

Nie ulega wątpliwości, że umiejętne zastosowanie mebli Trass w salonie nie należy do najprostszych zabiegów aranżacyjnych. Ich efektowne wykorzystanie wymaga od kreatora wnętrza ponadprzeciętnego zmysłu estetycznego. Wszelki zachód w tym kontekście jest natomiast niepodważalnie warty poświęcenia. W przypadku pytań dotyczących produktów lub procesu ich zakupu zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nasz zespół specjalistów z przyjemnością wspomoże w wyborze właściwej kolekcji meblowej.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć